Asnjoni capital t

We bring you extra authoring information on videos you watch as an added value , uniquely organised for easy browsing. Check out on your right the menu of artists sorted alphabetically. Please note video productions start with (v), music authors with (m), lyrics authors with (t) and arrangement authors with (a). Enjoy!

Capital T - Dite e Re [2013] Devis Xherahu - Qenke veshur me te bardha [2013] Drenusha Latifi - Nate e Vetmuar [2013] Eli Fara dhe Olta Boka - Nje serenate per ty [2013] Era Rusi dhe Devis Xherahu - Jorgjica [2013] Erkan Musliu - Veq per inat [Album 2013] Fatbardha Mustafa Bardha - Gezuar me Baben [2013] Femi Kumanova - Hajde luj per para ... Apr 22, 2009 · It´s your boy Capital-T and 2po2 and Duffy´e ... Asnjoni prej tyne skish me pas nji mundsi Asnjona si nonat tona sa ndjeshmeri Une e di ti e dine sa ka kjo perparsi

Capital T ft Dr. Mic - Asnjoni ( Official VIDEO ) Posted by ... or possibly in the Austrian capital was reported Ismail Qemali movement which had begun in Albania for ... Mar 17, 2015 · Gold Ag përmes profilit të tij në Facebook ka shkruar: “ Rekordin e ka njoni … E ju bonu kejt bashk se sma theni asnjoni hahaha Sherri Preshevës n’der t’Stambollit.”. Kënga e fundit e publikuar nga Gold AG është Drenica e cila ka regjistruar 571,169” shikime”./Prive.al Jan 01, 2012 · [Verse 1: Capital-T] I mean .. Krejt i kom ndor Kurxho spom mungon Edhe niher nqytet Kapo kampioooon ,hee A ki ca me thon Trofet po vin permas ,1 kamion 1 2 3 kur un boj mic check Veten shtrejt ... Lyrics to 'Asnjoni' by CAPITAL T FT DR. MIC : It's about power and money / singers and rappers / and which side do you want / Kena thon na qe ne start muni me na gjet nalt / Capital-t e Dr.Majk n'maje t'majes / pershëndetnani me smile sadoqe ju jeni nice /

Dyshja e njohur, Capital T e Majk, vite më parë mahnitën publikun shqiptar me talentin e tyre falë bashkëpunimin ‘Asnjoni ‘I cili rrodhi në... Mmm, tell me, tell me, I love it Vetëm ty po du me t'pa se ti je Ai që kam dashtë përherë E ki marrë ti zemrën tem Mmm, tell me, tell me, I love it Si ti nuk o' asnjoni, yeah Po don me ma ni zonin S'po mun me prit sekondin I'm goin' down, I'm goin' down, yeah Ki me ma fal, ki me ma fal, yeah Dhe nese boj gabim unë s'kam më u nal Se e di që edhe ai, yeah, po ndjen per mu diçka, yeah ... Capital t ft dr mic asnjoni mp3 downloads. Breakdance baby kick street fighter remix download! Contaplus elite 2012 con serial. Bejawada rowdilu full movie youtube. Multiple genres mp3 tag software. Watch chellame serial online thiruttuvcd. Watch chellame serial online thiruttuvcd. All relative movie online. Free age of empires 2 download. Dy reperët e shumë pëlqyer të skenës shqiptare, Capital T dhe Majk, e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre muzikor që e kanë shoqëruar me videoklip. Kënga titullohet “Pasha jetën” dhe padyshim se do të pëlqehet nga fansat e shumtë të dy reperëve. Capital T është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në këtë faqe do gjeni tekstet dhe videoklipet e këngëve të kënduara nga Capital T dhe gjithashtu biografinë, lajme, fotogaleri etj.